DFB metodika
Koučingas
Šarūnas Pečkus
Įdomūs video
Straipsniai
Laisvalaikis
Naujienos
Apie mus
Faktai apie "Stiklo karoliukus"
Susisiekite su mumis
PAIEŠKA SVETAINĖJE
IeÅ¡koti  
Apie mus
Spausdinti  

Faktai apie MKC „Stiklo karoliukai“

Meno ir kultÅ«ros centras „Stiklo karoliukai“ įkurtas 1995 m. Tuo metu centras turėjo kitą pavadinimą ir orientavosi tik į praktinius apmokymus, vėliau centro veikla prasiplėtė ir prie veiklos prisijungus menininkams, 2001 m. centras pakeitė pavadinimą į meno ir kultÅ«ros centrą „Stiklo karoliukai“.

Per 10 veiklos metų centre buvo suorganizuota daugybė seminarų ir praktinių užsiėmimų, suorganizuota įvairių švenčių, menininkų parodų ir parodų mainų programų su įvairiomis užsienio šalimis.
Nuo 2005 m. meninė centro veikla atsiskyrė nuo apmokymų ir mes pradėjo grįžti ištakų link.

Šiuo metu mes siÅ«lome įvairias praktines metodikas skirtas žmogaus emociniam intelektui lavinti ir asmeniniam efektyvumui kelti. Vedame individualaus koučingo sesija.
MÅ«sų organizuojami apmokymai puikiai papildo ir net tampa jungiamąją grandimi tarp kitų apmokymų kurie skirti profesiniams įgÅ«džiams lavinti ar žmogaus kÅ«ribiškumui vystyti.

Daugelis žmonių jau pastebi, kad negana tapti efektyviu profesinėje veikloje ar uždirbti pakankamai pinigų. Svarbu, kad gyvenimas teiktų džiaugsmo visose plotmėse: socialinėje, asmeninėje ir dvasinėje.

Todėl daugelis mūsų mokymo programų yra nukreiptos į žmogaus kaip visumos lavinimą, kuriame visos žmogaus gyvenimo sudedamosios dalys yra vienodai svarbios.

Informaciją apie mūsų vedamus mokymus ir individualų koučingą rasite svetainėje www.time4yourself.com

BALSAVIMAS
Kaip vertinate savo Emocinį intelektą?
Aukštas
Vidutinis
Žemas
Neturiu nuomonės
Vertinu gerai, bet norėčiau pasitobulinti
Balsuoti  
Atgal Į viršų
© 2004-2023 "Stiklo karoliukai - meno ir kultūros centras". Visos teisės saugomos.
Sukūrė:Devocado