DFB metodika
Koučingas
Šarūnas Pečkus
Įdomūs video
Straipsniai
Laisvalaikis
Naujienos
Apie mus
PAIEŠKA SVETAINĖJE
Ieškoti  
Straipsniai
Spausdinti  
2008-06-22
Dešimt interneto vartotojų

Žurnalas Pravda, Nr. 18. Mėnesio tema "Internetas".

Siekdama išsiaiškinti visą tiesą apie internetą, pasiraitojusi rankoves psichopravdos skyrelio komanda nėrė į interneto platybes. Jų buvo dešimt.

Eksperimento vardan trys iš jų susikūrė virtualius priešingos lyties personažus, pažinčių portaluose siekdami išsiaiškinti, ką gi reiškia santykiuose būti priešingoje barikadų pusėje.

Pirmas kovoje krito Andrius. Virtualios erdvės anonimiškume atradęs savo moteriškąją pusę, į realų „ko išskydai kaip boba" pasaulį, grįžti nebenorėjo. Įtariame, kad laikas nuo laiko, kai kompiuteris persikrauna, neria vašeliu ir braukia ašarą žiūrėdamas laidą „Atleisk".

Panašus likimas ištiko kukliąją Birutę: Vytauto kardas joje pažadino vyrišką pradą. Nuo šiol ji internete realizuoja savo jėgą, agresiją ir valdžią. Internete ją galima sutikti nick‘u „Qnigaikštis Vytautas".

Tomui lyg ir labiau pasisekė: sukūręs seksualios blondinės įvaizdį, iš doros kelio išvedė ne vieną lietuvį, bet suvokęs, kad iki šiol priešingos lyties atstovės juo nesidomėjo taip, kaip juo domisi pasaulį pakloti po kojomis pažadėjęs virtualus draugas, pamiršo, kad jis ne mergina ir ne blondinė.
Faktai: 3 iš 10 internautų turi susikūrę priešingos lyties virtualų personažą! 10-3=7.

Du iš likusių septynių, tyrinėdami internetą kaip būdą egzotiškiems pergyvenimams patirti, suprato, kad „šiapus" tai įmanoma patirti tik narkotikų pagalba. Po penkių parų nenutrūkstamo kibernetinio pasaulio tyrinėjimų, Giedrių pažadino užrašas ekrano užsklandoje: „Wake up". Psichoanalitinė darbinė prielaida, kad jis susitiko su Morfėjumi ir dabar žino visą tiesą apie mus supantį Pasaulį. Tai bando išsiaiškinti Naujosios Vilnios psichiatrai.

Nekaltas Indrės naršymas Kabalos ir Moono puslapiuose užvedė ant nuorodos, iš kurios „Dievas" prabilo į ją tiesiogiai. Atsiųsta žinia, kad jos apsilankymas buvo išpranašautas prieš penkis metus. Ūmai iš paprastos lietuvaitės ji pavirto į pusdeivę, kurios taip ilgai laukė tūkstančiai dvasingumo ištroškusių tikinčiųjų. Nuo šiol ji internete skleidžia „Dievo Žodį".
Faktai: 2 iš 10 internautų jaučia poreikį nekasdieniškiems pergyvenimams, kurie sukeliami ilgalaikiu pasinėrimu į kibernetinę erdvę.

Dar trims eksperimento dalyviams, kurių vardai neskelbiami, išpuolė sunkiausia užduotis: pamatę neaprėpiamą pornografinių puslapių teikiamą seksualinio poreikio tenkinimo būdų ir formų įvairovę, suvokė, kad realiame gyvenime jie neras vienintelio Tos/To, su kuriuo bus įmanoma šį žinojimą realizuoti. Jie pasirinko tūkstančius virtualių partnerių.
Faktai: 48% interneto turinio sudaro seksualinio pobūdžio informacija. 3 iš 10 vartotojų tokio turinio puslapiuose užsilaiko ilgėliau.

Grupės vadovo Gedimino likimas mums nežinomas. Prieš dingdamas iš teisėsaugos organų akiračio, persiuntė šį laišką man.
Faktai: 1 iš 10 internautų tinklo pagalba bando greitai užsidirbti pinigų.

Mano, kaip dabar suprantu - laimei, poreikis internetui minimalus.
Faktai: 1 iš 10 interneto vartotojų internete naudojasi tik el. pašto paslaugomis.

Naujausi komentarai
mmm / 2008-10-05, 35:33
Na neblogas straipsnis
Visi komentarai (1)
Jūsų komentaras - atsiliepimas
Vardas:
El. paštas:
Siųsti
BALSAVIMAS
Kaip vertinate savo Emocinį intelektą?
Aukštas
Vidutinis
Žemas
Neturiu nuomonės
Vertinu gerai, bet norėčiau pasitobulinti
Balsuoti  
Atgal Į viršų
© 2004-2022 "Stiklo karoliukai - meno ir kultūros centras". Visos teisės saugomos.
Sukūrė:Devocado